Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vallaljam fel "nyiltan"...

Hogy vallaljam fel "nyiltan" hogy rockot is hallgatok, hisz anyian ellene vannak? Ha kiderulne attol felek hogy megjobban elpartolnanak tolem az enberek.

Figyelt kérdés
Az iskolaba is vannak akik rockot hallgatnak es nagyon lenezik oket a tobbiek. Jo en nem novesztek nagyhajat, de akkoris.
2012. nov. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondd például ezt:

Mindenféle zenét meghallgatok, ebbe beletartozik a rock is.

Vannak közte jó dalok, előadók.

Ahhoz, hogy véleményt tudjak alkotni, meg kell ismernem ezt a műfajt és alfajait is.

2012. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen típusú rockot hallgatsz?
2012. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ossiant

Pontosan nem tudom mien fajta

2012. nov. 14. 06:11
 4/8 anonim ***** válasza:

"...Megszólhat akárki,

teszek rá egy nagyot.

Mindig ilyen voltam,

s ilyen maradok..."


Öreg rocker - Ossián

2012. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Kédőbb majd ha érettebb gondolkodású leszel nevetni fogsz magadon. Addig is ha így folytatod boldogtalan leszel.

Miért akarsz olyanokkal barátkozni akik lenéznék az igazi énedet? Ha titkolod a zenei stílusodat, nem vagy csak nagyon nehezen lesznek barátaid.

Amikor én bekerültem közép suliba, sokan azt hitték, a tankcsapdás pólóm miatt, h egy drogos züllöt alak vagyok. Na az ilyen emberek le is szerepeltek rögtön előttem a butaságukkal.

A zenei stílus nem minden. Aki ezért lenéz, attól örülj is h megszabadultál.

Ha nem veszel fel divat álarcot, akkor jönni fognak az igaz barátok. Zenei irányzattól függetlenül.

2012. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már mások véleményéhez igazítsd a zenei preferenciádat. Ha ezt a zenét szereted akkor ezt hallgatod és kész. Aki meg emiatt elpártol tőled az nem is érdemli meg hogy barátkozz vele.


Rocker vagyok, vállalom, jót és rosszat elbírom :D

2012. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg meleg :P

Szerintem te azért könnyebb helyzetben vagy, bár szerintem tökmind1 ki mit hallgat, milyen a szexuális beálítottsága és a bőrszíne, vagy a stílusa/ízlése... nyilván jobban kijönnek egymással a hasonló emberek, de a többieket miért kell utálni? egyszerűen csak nem kell foglalkozni velük és ennyi :)

2012. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem az őszinteség a legfontosabb.

Az, aki érdeklődik a kedvelt zenei stílusodról, az az ember valószínűleg az igazat akarja hallani tőled!


Nem értem, hogy miért félsz megmondani, hogy szereted a rockot!

2012. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!