Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg fog halni az egyik barátnő...

Meg fog halni az egyik barátnőm nagyapja. Én sose ismertem a nagyapáim mivel már a születésem előtt meghalt mind a kettő. Hogyan tudnék majd segíteni neki? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Már nagyon idős (túl van a 90-en) egyre többet kell kórházba vinni szívrohama is volt már kétszer. Régebben sokat szapulta a barátnőm őt hogy milyen hülye dolgai vannak meg,h már elege van belőle. Most is néha mond ilyet de már inkább kedveskedően,viccesen. Nem tudom,h hogy ha egyszer csak kiderül,h meghalt mit csináljak.

2013. júl. 15. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát amikor az én nagymamám meghalt, a barátnőm elkezdett a pasijáról beszélni nekem, amikor pedig közöltem vele, hogy mi történt, annyit volt képes mondani: "Ó!" és folytatta a kis monológját.

Ennél bármilyen reakció csak jobb lehet. Öleld át, éreztesd vele, hogy ott állsz mellette, hagyd, hogy kibeszélje magából. Közhelyes, de ez tényleg segít.

Sokszor az a legjobb, ha hagyod, hogy kisírja magát a válladon.

2013. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Skywalker33 ***** válasza:
79%

Csak legyél vele és legyél megértő! Semmit sem kell mondanod, főleg nem ilyen felkészültséggel :)

Azért ha kérdezz válaszolj :)

Imádkozz érte az mindig segít!


Szép Napot!

T :)

2013. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!