Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen nagyon sokat játszottam,...

Little Devil kérdése:

Régen nagyon sokat játszottam, barátkoztam egy lánnyal akit születésem óta ismerek,4 évvel idősebb volt nálam, de "felnőttünk", és már nem is beszélünk, és ez hiányzik, valami ehhez kapcsolódó idézetet írjatok! Meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Szóljatok ha kell még infó!
2011. márc. 17. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van valami citatum.hu oldal azt hiszem. Onnan tudsz keresni.
2011. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


Én néha ha szép emlékekre gondolok, magam is szoktam ontani néhány "aranyköpést", idézetecskét. Szerintem az a legszebb, amit te magad találsz ki és úgy írod le, ahogy érzed, gondolod, emlékszel, hiányérzet stb... Újra felveszed vele a kapcsolatot? Írd meeeeg :) Ha igen szorítok!

2011. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most is beszélünk, de csak akkor ha a csládom megy át hozzájuk vagy fordítva. :) amúgy köszönöm :) És a koromat nem írnám ide :D
2011. márc. 20. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!