Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan magazin, amihez be lehetne kerülni, mint író? Lehetséges olyan, hogy magazinnál dolgoznék és egy adott témáról én írnék, saját szemszögemből?

Figyelt kérdés

igazából nem tudom hogy vannak ezek a dolgok,de szeretnék írni ,ennyit tudok :) viszont ha nem sikerülne,akkor mégis mihez kezdhetnék?:S ugye nem lenne más olyan szakom,amivel dolgozhatnék.

Lehetséges olyan,hogy magazinnál dolgoznék és egy adott témáról én írnék,saját szemszögemből?igazából csak így vonzzana a dolog :) szóval azt írok,amit "akarok" úgymond


és esetleg másképpen hogyan kezdhetnék neki ennek az írásnak,ha még nem vagyok semmiféle magazinnál és esetleg nem is leszek?hogyan lehetnék író?mit írnék? :S köszönöm és bocsánat a sok kérdésért


2009. okt. 19. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nincs. Mindig a főszerkesztő dönti el, hogy mi kerül be, így itt már el is bukott az, amit szeretnél. Írj blogot, senki nem korlátozna benne.
2009. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért egy író-jelölt ne kérdezzen már olyat, hogy miről írjon... ez csak rajtad múlik. Sajna, itt nem az van, amit a filmekben látsz, hogy a magazinoknál arról írsz, amiről akarsz...
2009. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam,hogy például a divatról írnék,szóval a téma meglenne adva,de saját szavaimmal írnám le azt,amit tudok,gondolok róla :)
2009. okt. 20. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!