Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most végleges felvételi...

Ez most végleges felvételi összpontszám?

Figyelt kérdés
Ma felrakták a felvi-re a pontszámokat és nekem 0 van .Most egy kicsit kétségbe estem mivel minden dokumentumom el lett fogadva +feldolgozva és ennek már pár hete . Tanulmányi pontjaim rendben mutatja 188 pont ahogy én is számoltam de az érettségi pontokat nem fogadták el az indok :A jelentkezésen középszintű érettségi vizsgaeredmény nem fogadható el ... ezt még meg is érteném mivel hogy külföldi vagyok de az angolom B2 vagyis emeltszintű .Már írtam kérelmet de akkor is félek hogy mi lesz ennek a vége . PS. az ELTE-re jelentkezem :)

2013. júl. 15. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik karon melyik szakra?


Mert lehet, hogy valamilyen tárgyból kötelező volt emeltezni, és ezt te esetleg elmulasztottad.

2013. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BTK-koreai és igen megvolt az angol (emelt) és a történelem ( nincs szint ) is
2013. júl. 15. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom, jó oda az emelt angol.


"A jelentkezésen középszintű érettségi vizsgaeredmény nem fogadható el"

Ez alapján valamelyik középszintű érettségivel lesz gond. Lehet, hogy nem érettségiztél olyanból, ami ott felvételi tárgy? Ez a magyar és a töri. Ha ezekből nem érettségiztél, ez lehet baj, mivel ezek közül 1 kötelező felvételi tárgy.


Ez semmiképpen sem jó jel, mindenképp hívd fel a felvit, vagy lépj velük kapcsolatba valahogy!

2013. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már írtam nekik kérelmet remélem minden ok lesz de a legrosszab esetben személyesen lesz megoldva :/ de azért köszönöm :)
2013. júl. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!