Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel kezeljem? Mivel kenjem?...

Mivel kezeljem? Mivel kenjem? Nagyon nagyon fáj

Figyelt kérdés
Megvágtam magam borotvával Ott lent... tudom bamba vagyok...mert siettem..de nagyon fáj..csíp...meg viszket... bekentem canesten kombi kenőccsel, meg kenem is többször, de semmi, 1-2x kamiláztam , meg most 1 kicsit bekentem betadinnal, de nem segít semmi..iszonyatosan fáj, el se tudom viselni magamon szinte a ruhát.....

2013. júl. 15. 18:27
 1/2 Fanny1885 ***** válasza:
Canestennel mi a fenének??? Az gombára van,nem nyíl sebre! A betadin helyes volt. Nagyon nem tudsz semmit tenni. Nem írtad mekkora a seb,remélem nem akkora,h össze kell varrni? Ne kenj rá semmit,legyen szabadon amikor csak lehet. Pár nap és jobban leszel. De nem kell mindenféle szir-szart rákenni.
2013. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kentem, mert ha bekentem akkor hűsítette és nem fájt..de szerintem nem okoztam ezzel rá bajt, hogy bekentem vele... amúgy nem olyan nagy vágás, kicsi vágás de 1-2 db. köszönöm!!!
2013. júl. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!