Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok felhalmozott személyes...

Sok felhalmozott személyes dolgaimat, hol tudom értékesíteni? Esetleg hol van nagyon jó bolha piac, vagy felvásárló? Ötleteket, javaslatokat tanácsokat várok.

Figyelt kérdés
Ruhanemű, cipő, fehérnemű, bizsu, teniszütő, fém érmék, régi pénzek, telefonok, órák, kerámia tárgyak, csészék, háztartási eszközök.

2013. júl. 16. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Vatera, és az ehhez hasonló oldalak. Vagy pl. Facebookon is van jó pár olyan csoport, ahol használt cuccainkat tudjuk árusítani.. de persze nem mindenki szeret interneten árusítani. Nem tudom, hova valós vagy, de én Székesfehérváron tudok bolhapiacot, ahova sok ember jár.. remélem, azért valamennyit tudtam segíteni :)
2013. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, igen, Vaterát én is ajánlom. Meg az E-Bayt, meg a Tesz-Vesz, meg Grando, meg Apród, meg ilyesmik...
2013. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!