Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy elvesztett baba után...

Egy elvesztett baba után miért zavar ANNYIRA minden? Főleg a terhes kismamák? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Lassan 5hónapja vesztetem el a kisbabám,első bab lettvolna.Nagyon hiányzik minden nap gondolok rá mégha kikapcsolok valahol akkor is.Páromnak a tesójáéknak is lessz babája nemsokára születik,és annyira zavar a nő jelenléte ha meglátom hogy közöltem párommal és a szüleivel hogy engem nemfog érdekelni ha megszül is!Ha látok kismamákat rögtön összeszorul a szivem mintha megakarnák fulladni.Rajta vagyunk a baba dolgon,de olyan nehéz,nemtudom és úgyérzem nemis lehet elfelejteni.Mi több eléggé makacs vagyok!A menszeszem is áprilisba 23.án jött meg májusba 25.én,júniba30.án és 4ig volt meg,most nemtudom már mivan hogy mikor érdemesebb probálkozni leginkább?!2naponta együtt vagyunk.De már nem erőltetem nemakarok hinnibenne..előző is igy jött össze hogy lemondtam róla már.Nagyon nehéz elfogadni ezt a helyzetet.Úgy szeretnék egykis csöppséget akivel lehetne törődni..kiváncsi lennék ki hogy járt ilyen téren?!
2013. júl. 16. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Jesszus, de rá vagy görcsölve. Így nem fog menni. Ha meg megy is, akkor szegény gyerek..
2013. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem rá vagyok már görcsölve!Hanem az érdekel hogy ki esett már ilyeneken vagy ki hogy élte meg!!!!Jobban olvasd el legközelebb mielőtt elitélsz bármit vagy bárkit is!!!

Biztos te nem estél átt ilyenen ezek szt..:/

2013. júl. 16. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!