Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogamzasgatlo mellett lehetek...

Fogamzasgatlo mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menstruacio elso napjatol szedem a gyogyszert,aznap mar nem vedekeztunk. A tablettamentes heten 2 napig jelzesszeru,verzesnek nem mondhato mestruaciom volt. A gyogyszert rendesen szedtem. Lehetek terhes?
2013. júl. 9. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy attól a naptól, hogy bevetted az első szemet, már nem is védekeztetek?
2013. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Amikor evekkel ezelott szedtem az orvosom mondta ill. most ujra elkezdtem szedni, es utanaolvasva ugy tudom az elso naptol kezdve ved. A betegtajekoztatoban nincs egyertelmuen leirva,csak kikovetkeztetheto,hogy valoban igy van.
2013. júl. 9. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan sosem szedtem fogamzásgátlót, de eddig még mindenhol azt olvastam, hogy az első pár hétben-egy hónapban ajánlott mellette védekezni. De remélem, valaki megcáfol.
2013. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a hozzaszolast. Szeretnem magam biztonsagban erezni,informalodtam is orvostol,magamtol,megis felek...
2013. júl. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!