Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szulejmán című sorozatban...

A Szulejmán című sorozatban ki lesz a válide, Hürrem, vagy Mahidevran?

Figyelt kérdés
És Mahidevrannak lesz több gyereke a szultántól? És ha Hürrem lesz a válide,melyik gyereke lesz a trónörökös? Ja,és Hürremnek végül hány fiú, és hány lány gyereke lesz? És Hatidzsének meg Ibrahimnak lesz gyereke?
2013. júl. 18. 11:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja, és végül feleségül veszi Hürremet Szulejmán?

És légy szives,ha valami izgi van még (pl:valaki megöl valakit,vagy valaki terhes,vagy ilyesmi),írjátok meg! :)

Előre is köszi :) <3

2013. júl. 18. 11:21
 2/14 A kérdező kommentje:
Addig a részig láttam,hogy megszületik a 3. gyereke Hürremnek.
2013. júl. 18. 11:23
 3/14 anonim ***** válasza:
1lánya és3fia lesz,elfogja venni,Mahidevrannak nem lesz több gyerekek és Mustafát is kivégzik árulás vádjával,ha a történelmet nézzük akkor Hürremnek a legkisebb fia epilepsziás rohamban meghal,a legidősebb pedig ideglázban,a többiekkel nem tudom hogy mi lesz,és az is kérdéses hogy miként adják majd le a sorozatban
2013. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 20. 17:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Szóval Hürrem lesz a Válide,és a középső fia a szultán?
2013. júl. 20. 17:41
 6/14 anonim ***** válasza:

hülyeséget írt az előző...

ezt olvasd el:)

[link]

2013. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Garamvölgyi István válasza:
Egyik sem, mert Hürrem 8 évvel hamarabb meghal, mint Szulejmán, a gyereke így még nem szultán mikor meghal, és a válide a szultán anyja. A szultán Selim lesz. 1 lány és 4 fia lesz. Mahidevrannak nem lesz több. Hürrem utolsó gyereke, Dzsihangir meghal epilepsziás rohamban. Mehmed belehal a gyászba, hogy Musztafát kivégzik, így csak Szelim meg a 4. gyerek, Bajazid marad, őt pedig megöli Szelim, így ő a szultán. Elvileg Hatidzse most terhes, úgyhogy valszeg lesz. Kicsit hosszú :D
2013. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tok mindegy hogy ki mit ir ez SOROZAT! A TOROKOK MINDENT MASKEPP ALLITANAK BE HOGY SZULEJMANT UGY MUTASSAK BE MINTHA JO EMBER LETT VOLNA. nezetek vegig a sorozatot, minden maskepp tortenik mint a tortenelemben, a producerek meg is mondtak hogy ez nem a tortenelemrol szol hanem egy szerelmi szogrol. A halalokon is valtoztatak, es minden mason. Hurremnek 1lanya es4fia+1 aki meghalt 3nappal a szuletese de errol nincs szo a sorozatban: [link] Mahidevranak pedig szuletett egy lanya de a sorozatban arrol sem tudunk semmit, es nem tudom hogy kitol szuletett lasd: [link] HÜRREM 63reszben lesz Valide.:)! Szelim lesz a tron orokos aki igen csak alkalmatlan voltra, az o uralkodasa alatt indult hanyatlasnak a birodalom!:)
2013. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy belenéztem a sorozat török nyelvű részeibe (a 100. rész környékibe) láttam, hogy Hatidzse valamilyen méreggel megmérgezte magát és a Szultán (Szulejmán) karjaiban hal meg, Nigar asszony leugrik egy szikláról, ő is öngyilkos lesz, a két nő öngyilkossága előtt még az éj leple alatt megölik Ibrahimot. Szóval egy elég érdekes sorozat lesz ez, főleg, ha az összes részét átveszik a magyarok ;D
2013. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az a baj, hogy a Wikipédiás cikket is valaki olyan írta, aki nem teljesen volt benne a témában, mert az alapból egy egetverő baromság, hogy Hürrem elsőszülött fia, Mehmet belehal a gyászba, amiért a testvérbátyját, Mustafát a szultán kivégeztette... Nem tudom, ezt kik találták ki, de egy agyrém..! :) Már az is bőven elég, ha megnézzük a halálozási dátumokat. Mehmet 1543-ban halt meg, Mustafa pedig 1553-ban. Mehmet milyen gyászba halt volna már bele? A wikipédiás cikk alapvetően jó, de van sajnos 1-2 ilyen botorság benne.
2013. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!