Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tumblr-re hogyan kell beillesz...

Cuppycake kérdése:

Tumblr-re hogyan kell beilleszteni a zenelejátszót?

Figyelt kérdés
Csináltam SCM music player-en egy zenelejátszót,raktam bele számokat,megszerkesztettem és az url-t is kimásoltam. De az url-t hova kell beilleszteni?:(

2013. júl. 18. 17:42
 1/5 anonim válasza:
egyszerűen másold be a leírásba és mentsd el:)
2013. júl. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De ne url-t, hanem a html kódot, mert ha csak az url-t másolod be, akkor karácsonyig is várhatsz, hogy megjelenjen a zenelejátszó a blogodon.
2013. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia! menj rá a blogodra, úgy hogy be vagy lépve tumblira, és a blogodon jobboldalt felül megjelenik egy ikon "Customize". kattints rá. ekkor megjelenik baloldalt egy kiugró felület, azon rajta van egy olyan gomb, hogy "edit HTML" katt rá, és másold be az url-t. remélem tudtam segíteni. :)
2013. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lexiii77777 válasza:
és a html-en belül hová kell beilleszteni?
2013. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bizonyos témákban oda van írva, hogy "put your music code here", viszont ahol nincs, ott ki kell tapasztalnod. Szóval ugye, ha a "sidebarodba" akarod beilleszteni a zenelejátszót, akkor a html-nél meg kell keresned azt a részt, ahol a sidebart szerkeszted (a ctrl+f segítségével menni fog, csak beírod oda, hogy sidebar) és akkor attól függően, hogy hova szeretnéd a zenelejátszót, oda kell beillesztened a kódot.


De lehet olyan is, és az egyszerűbb is, hogy a kódot teljesen a html elejére illeszted be, és akkor a blogod tetején lesz a zenelejátszó. Ha pedig az aljára, akkor lent, ez sokkal egyszerűbb.

2013. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!