Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hat évig együtt élt a fia...

Hat évig együtt élt a fia csontvázával?

Figyelt kérdés

Hihetetlen! most olvastam az egyik újságban,hogy egy anya hat évig tárolta a fia maradványait és azt hitte hogy élt... Hogy bolondulhat meg így valaki?

Minden nap megetette,és ő meg visszaöklendezte (a fiú) ,de mégis hogy,ha halott volt?

Minden nap kente a bőrét, de hogy,amikor már a rendőrök elmondása szerint csak a csontváz meg a zsiger volt belőle meg?

Egyáltalán mi az a zsiger?

És még jó,ha egy ember megbolondul,de az egész család?

Vágta a haját és rendben tartotta a körmét! Hallottam hogy a halál beállta után még nől a köröm meg a haj,de 6 év után már lehetetlen!

Hogyha az egész utcában már bűz volt,hogyhogy nem gyanakodott senki sem? Azért 6 év után kicsit papa lennék,ha egy percre nem nyithatnám ki az ablakot hogy szellőzzön a ház.

Mindennap kente a halott fia testét a halottlátótól kapott krémmel. Mi a feladata a halottlátónak? nem olyan mint a médium?


2013. júl. 19. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
cigámnok voltak beléjük bele van kodolva hogy nm éreznek büzt
2013. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Egy ork ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon érdekes történet..

A zsiger az a belső szervek összessége. [rovaroknál (azt hiszem a csigáknál) van zsigerzacskó, ami tartalmazza a kis lény létfenntartó szerveit]

Visszaöklendezés? Hát ez elképzelhető, hogy letolja az anya a torkán, és a fiú testében lévő gázok akkora erőt generálnak, hogy az visszaszalad a nyelőcsőn..

Azért nem aszott szét a test (már elnézést nem tudom szebben fogalmazni, és nem a nemi közösülésre gondoltam az "aszott" alatt, van ilyen szó is), mert nem tudtak hozzáférni a bomlást elősegítő férgek, és legyek.

6 év után nőtt a körme?? Na erre ötletem nincs.

Szerintem attól a krémtől nem volt szaga..

2013. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a cikket a tegnapi Blikkben. Én is megdöbbentem rajta. Azt írják, hogy tele volt a szoba légfrissítővel és azzal igyekezett elvenni a szagot a kedves édesanya. Hat éve úgy tudta a rokonság, köztük a két utcára lakó nagymama is, hogy a fiú külföldre ment dolgozni. A szagok "eltitkolására" én sem tudok magyarázatot, nyilván nem szellőztették a szobát, amíg lebomlott a test, utána már ügysem büdös a csontváz... Az a nő tiszta elmebeteg, bolondok házában a helye. A kriminálpszichológusoknak nem ismeretlen az, amikor valaki meghal és a rokon agya bekattan, nem tudja elfogadni, elhinni, hogy már nincs többé és rögeszmésen állítja, hogy az még él. Ebben az esetben még etette, ápolta is a fiát. És állítja, hogy egyre jobban van a fia, néha szóra nyílt a szája és megmozdult a keze... :))) Szerintem csak a kukacok rágták alul és attól mozgott... Gyilkosságra utaló jel nincs, ezért csak közigazgatási eljárás indul. Megérdemelne egy jó pár milliós közegészségügyi bírságot az az elmebeteg! Ha valakinek elpusztul a kutyája egy tanyán, és nem ássa el, azonnal ráfogják, hogy megfertőzte a fél Alföldet és megbüntetik. Kíváncsi vagyok, hogy ebben a kazincbarcikai társasházban mit szólnak a szomszédok, hogy hat évig egy hulla volt a szomszéd lakásban, pár méterre tőlük... Én nem tudom, mit csinálnék az ilyen elmebeteg "jó anyákkal". Egyébként fordítva is volt már, pár éve valaki a halott anyjával lakott egy házban és volt olyan is, aki a mumifikálódott párjával egy ágyban aludt hónapokig, mire megtalálták...

A halottlátó valóban médium-féle, aki kaőpcsolatot tud teremteni a halottakkal és közvetít a még élő rokonok és az elhunyt között, üzeneteket ad át, hogy mit üzen a túlvilágról a kedves nagypapa stb. De hogy az krémet ad az anyának, hogy kenegesse a kölykét, na hát annak is a Lipótmezőn a helye vagy a börtönben!

2013. júl. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt írták hogy már az utca közepéről lehetett érezni a halott szagát! A mai újságban is volt róla szó. biciklitúrára akarják vinni -.- olvastad?
2013. júl. 20. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, olvastam mindent, sőt láttam a tv-ben, tehát nem társasház, hanem családi ház. A Blikk írja: biciklitúrát tervez vele a családja. Új ágyat is vesznek neki a pszichopaták. Mikor mentem edzésre és mutatta a pultos csaj, hát énbelőlem harsány röhögés szakadt ki :))) Ezt nem hiszem el!! Ekkora elmebetegeket e Föld még nem látott és persze ezzel is Magyarország dicsekedhet, hogy nálunk vannak ekkora tetvek!! A világsajtót bejárta a hír, az egész világ újságírói hívogatják a város illetékeseit, hogy újabb infókat tudjanak meg, bár szerintem a "nagy sztori" már lefutott. Most, hogy aláírásgyűjtés indult a tetvek ellen (jogosan!), hogy takarítsák el őket a városból, azon tanakodnak a városfők, hogy miképpen lehetne rájuk bizonyítani, ami egyébként ordítóan nyilvánvaló, hogy elmebetegek, illetve meg kéne vizsgáltatni orvosszakértővel, hogy nem közveszélyesek-e és akkor bírói határozattal gyámság alá helyezni az egész famíliát. No, hát a jog útvesztői ugyebár... Én hamar ítéletet hirdetnék: beraknám őket egy krematóriumba, ott együtt élvezkedjetek a foszló hullákkal, ti pondrók, majd velük együtt égjetek el a halálba és még megköszönhetitek a Jó Istennek, hogy nem 6 évig rohadtatok ott mint egy utolsó féreg, amik vagytok, ti patkányok... Még a legutolsó aljadék poszvány csenyétei prosztó lakása is különb mint annak a H. Ilonának a konyhája, akinek az rtl-es videón láthatóan elmászik a konyhája a redvától. Csodálom a tévéseket, hogy nem hányták el magukat attól a mocsoktól, ami ott volt... A helyében én úgy takarodnék el a városból és úgy égetnék fel magam mögött mindent, hogy írmagom se maradjon, sőt inkább öngyilkos lennék mint hogy ilyen világszégyenben kelljen végigrohadnom mocskos gyilkos életemet... Ismét jó példát mutatott egy pondó 10 millió másik emberről a világ előtt, nem csoda, hogy Amerikában keverik Budapestet Bukaresttel...
2013. júl. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ők tették el láb alól és most falaznak egymásnak, játsszák a hülyét. Vagy tényleg beteg lett és abba halt bele és elmulasztottak orvost hívni és most egymásnak falaznak, hogy még a temetést se kelljen kifizetni.
2013. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!