Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok nekem olyan angol...

Kenzoo88 kérdése:

Tudok nekem olyan angol oldalakat küldeni ahol elemzik a meccseket?

Figyelt kérdés
Olyan oldalakra gondolok ahol részletesen elemzik a sportfogadáson megjátszható mérkőzéseket! Van két oldal is ahol szoktam nézegetni, de nem 100%-os tippek! Olyan oldalak érdekelnének elsősorban mint a betting tips, vagy a betrush :) Előre köszönöm ;)

2013. júl. 20. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen sportág?


Egyébként 100%-os tipp nincsen, sportfogadásban nem lehet biztosra menni.

2013. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy feltétlen 100%-os csak, hogy biztosabb :) amúgy minden sportág!! Független :)
2013. júl. 20. 13:45
 3/4 hookuszpook ***** válasza:
Olyan szerintem sincsen, hogy biztos tipp, sőt, a még majdnem biztosban sem hiszek. Érdemesebb a sok gondolkodás helyett jó fogadási módszert választani. Olyat, amivel nem lehet veszíteni. Keress rá a sportbefektetés szóra. Ennél mindegy milyen sportág, mindegy beteg-e egy játékos vagy esetleg bundázott-e valaki... Nincs rizikó.
2013. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami Neked kell: oddsportal.com,és Odsstorm.com. Ezek a legjobb tippeket adják de a mérkőzést neked kell kiválasztani.Majd idővel rájössz: Minden a kiválasztáson múlik.
2013. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!