Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Polgármesteri hivatalból...

Polgármesteri hivatalból érkező levelet vissza lehet küldeni ha még a nevet sem írják jól és érthetetlen hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés

Nem nekem érkezett,de anyum nyaralni van,úgyhogy kibontottam.

Nagy nehezen eljutottam ez első mondatig,de már a címzésnél gondban voltam mert egy bizonyos "Ankci"-nak küldték(ez lett az Anikóból),semmi gond,tévedni emberi dolog,amúgy egy számlát küldtek,és láthatóan gondot okozott nekik a kitöltés mivel 2 ellentétes összeg van rajta,ez mellé a befizetőhöz beírták,hogy "390".

Ezt sem nagyon értem mivel semmi köze a felírt összegekhez,se az irányítószámhoz vagy a házszámunkhoz.

Ha ez nem lenne elég akkor 07.09 dátum áll rajta,ennek ellenére csak tegnap kaptuk meg,a nevét több helyen is elírták,maga a csekk pedig januárra vonatkozik,így nem is értem hogy miért küldték ki.



2013. júl. 20. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a számlaszámot, nehogy valaki trükközzön és a saját számlájára fizettessen be pénzt :)

Fel kell hívni a polg. mest. hivatlt.

2013. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs feladni,csak gondoltam visszaküldöm nekik hogy legyenek szívesek küldeni egy "normálisat".

A fizetést majd anyum megoldja,ő könnyebben eltudja dönteni hogy valós vagy nem valós,amit kétlek.

2013. júl. 20. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Mehet a kukába!
2013. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyám ragaszkodik hozzá hogy befizessük,bár meglepődött hogy januári számlát küldtek,még azt sem engedi hogy visszaküldjem vagy rákérdezzek,de ez van...
2013. júl. 20. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Na látod! Előbb anyád kellett volna kérdezned!
2013. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kérdeztem volna,de lusta felvenni a telefont

ma már hazaért,most meg vakarja a fejét hogy mi van azzal a csekkel

2013. júl. 21. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!