Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen nagyobb nézetség...

Hogyan legyen nagyobb nézetségem/feliratkozotságom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy youtube csatornám, az lenne a kérdésem hogy legyen nagyobb nézetségem? Az összes videómba szivemet lelkemet beleadom de még csak 12 feliratkozonál vok. És kb. havonta 1-2 ember iratkozik fel a csatornámra. Ez volna a csatornám: http://www.youtube.com/user/misi20002/feed?activity_view=3 . Szerintetek azirt nem iratkoznak fel mert rosszak a videóim vagy mi? Hogy érjem el hogy nagyobb nézetségem legyen?
2013. júl. 20. 18:58
 1/4 2xSü ***** válasza:

Hát belenéztem…


Mindegyik videónál zene van. Ezt több okból sem jó. Egyrészt, zavaró, ha amúgy is zenét hallgat valaki. Másrészt nem feltétlenül egyezik az zenei ízlésed a nézőkkel. Persze egy fél perces intróba belefér a zene, de nem az egész videó alatt.


Így, ha idegen nézi, nem tudja, mi történik, miért történik. Lát egy random videót egy játékból, azt sem tudja miért is kellene ezt megnéznie, miért lesz számára érdekes a videó további része. Persze, hogy fél perc után kikapcsolja, és megy egy másik csatornára.


Lehet, hogy technikailag sokat beleteszel egy-egy videóba, de tartalmilag kellene inkább megtölteni az egészet.

2013. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban csak egy gond van. Beszélek én szivesen de ha belenéztél az én különkiadásomba nagyon bili hangom van és kicsit szégyelem. És a szókincsem sem olyan hogy bármikor tudjak csinálni egy olyan videót amiben tudok beszélni... De hirtelen lett egy ötletem ezzel kapcsolatban és megpróbálok egy beszélős videót csinálni. 1. kérdező légyszi ezt a videót jövöhéten feltöltöm, majd megnézed és esetleg privátba küldenél nekem egy véleményt, hogy min javitsak stb.? :)
2013. júl. 20. 19:11
 3/4 2xSü ***** válasza:

> ha belenéztél az én különkiadásomba nagyon bili hangom van


Nem tudom megerősíteni. Teljesen hallgatható a hangod. A hangoddal nincs szerintem semmi baj. Vagy máshogy fogalmazva nem a hangoddal van baj. Inkább az adott videóban a fogalmazásodat érzem kissé kialakulatlannak – főleg a szóismétlések zavartak –, ami pusztán abból fakad, hogy nem vagy elég gyakorlott abban, hogy rögtönözve beszélj. De ennek orvoslására egyetlen módszer van: csináld és idővel belejössz. Lehet, hogy az első 10 beszélős videóban ügyetlen leszel, de ha megnézed mondjuk Sirius első videóit, hát ő sem profin kezdett hozzá.


> És a szókincsem sem olyan hogy bármikor tudjak csinálni egy olyan videót amiben tudok beszélni


A szókincset is lehet fejleszteni, legfőképpen olvasással. De nem is kell hatalmas szókincs és műveltség ahhoz, hogy videózz. Csak próbálj természetes lenni. Lehet az sem gond, ha van egy haver, akivel együtt dolgozol, mert a közönségnek az ember egészen máshogy kezd el beszélni, mint egy baráttal. Talán kicsit természetesebbé válna úgy a beszéd.


> megpróbálok egy beszélős videót csinálni. 1. kérdező légyszi ezt a videót jövöhéten feltöltöm, majd megnézed és esetleg privátba küldenél nekem egy véleményt, hogy min javitsak stb.?


Ha nem felejtem el, akkor megnézem. Azért írj egy választ ehhez a kérdéshez, a GYK-n általam megválaszolt kérdéseket figyelemmel szoktam kísérni.

2013. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, sajna mostanában nem tudok feltölteni de jövöhét után tudok. (táborban leszek, most is onnan irok) Szóval majd jövöhét után nézd meg, kivancsi vagyok a véleményedre
2013. júl. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!