Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol ismerhetnék meg 13-14...

Hol ismerhetnék meg 13-14 éves csajokkal? 14/F

Figyelt kérdés
Szóval kicsit vad 14 évesekel ismerkednék akik szeretnek bulizni es normálisak. De nem baj hogy ha nagyon p

2013. júl. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A játszótéren!! Vagy egy kis dili 14 éves vagy, aki álmodozik 14 éves vad csajokról, akiket ku@vának hívnak, vagy valami pedo vagy. Ez a 2 lehetőség van, és nem tudom mit akarsz vad csajokkal bulizgatni.Ikább ismerkedj olyanokkal akiket személyesen ismersz, láttál, és ne a neten, mert annak rossz vége is lehet, de tényleg. Nem itt kell ismerkedni!
2013. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én ismerek egy helyet... de nagyon titkos ámm... ide csak a legidiótábbaktól elkezdve a zsenik járnak... amit úgy hívnak...hogy... ISKOLA B*MEG! HÚZZÁL ODa VISSZA ÉS OTT KESERÍTSD A JÓ ÉPET ÉS NE ITT!
2013. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szóval akkor én leszek az első, aki megpróbál normálisna válaszolni! A sulidba nézz körül, esetleg a haverjaiddal járj el a játszira ülyülni, vagy valami olyan helyre, ahol több ember van! Nincsenek 14 évesen 'vad' lányok! 14 évesen majdnem mindenki nomrális, aki nem, annak van barátja! :)
2013. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!