Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Teen Wolf-ban Alison és...

A Teen Wolf-ban Alison és Scott már soha nem lesznek együtt legálisan? (vagy, hogy is fogalmazzak :D)

Figyelt kérdés

Én most a 2. évad 4. részénél tartok, és most elvileg együtt vannak titokban, de egyre kevesebbet tudnak találkozgatni...

Mert ugye Scott vérfarkas, és Alison nagyapja, apja és anyja vérfarkas vadászok...:/

Együtt lesznek még valaha legálisan? Vagyis újra együtt együtt! Mint régen...Nagyon kiváncsi vagyok :D

És lesz még valami romantikus jelenetük mostanában?


2013. júl. 20. 23:48
 1/4 anonim válasza:
Szakítani fognak, és eddig nem jöttek újra össze(3x8-ig), de még lesznek együtt sztem;)
2013. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Aladár Benő válasza:
Szaktani fognak,most a 3 évad 9 résznél tartok és még nincsennek eggyüt,de az utolsó részböl azt lehetett kivenni hogy Alison Isac-al fog összejönni,Scott pedig Lydiával.(Nem biztos) De az utolsó részben megfogták egymás kezét.(Én ezt vettem ki belöle)
2013. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem.Alison meghalt.
2014. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3.évad 20.rész---> Alison meghal,Scott ölében :(
2014. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!