Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem működik a Postal 2 AWP....

Andris9900 kérdése:

Nem működik a Postal 2 AWP. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Első a nap amikor feltelepítettem elkezdtem játszani vele. Aztán kiírt valami error-t, megint elindítottam megint leállt. Utána néztem és azt írták hogy a játék sajnos ilyen nem lehet ellene sok mindent tenni beletörődtem játszottam még vele sokat aztán az egyik nap elakartam indítani de megint ezt írta ki:General protection fault!


History: FUnrealfileSummary<< <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Font P2SmallFonts.Plain10 NULL) <- UObject::ProcessEvent <- (AW7RootWindow Transient.InteractionMaster0.AW7RootWindow0, Function AW7Shell.AW7RootWindow.Initialized) <- UInteraction::_Init <- (InteractionMaster Transient.InteractionMaster0 @ Function Engine.InteractionMaster.AddInteraction : 00DF) <- UObject::ProcessEvent <- (InteractionMaster Transient.InteractionMaster0, Function Engine.InteractionMaster.AddInteraction) <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine


Megint elindítottam megint kiírta, aztán megint...stb. Ha tudtok segítsetek! Előre is köszönöm!


2013. júl. 20. 23:57
 1/2 anonim válasza:
Én eredetibe vettem meg STEAM-en. Én is sokat szenvedtem emiatt mire rájöttem, hogy a magyarosítással volt a gond. Totál letöröltem a játékot, reinstall, no magyarosítás és voálá..... Működik. Remélem így sikerült megoldani a problémát.
2013. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.:) Én már nem játszok vele, de majd ha megint elő akarom venni akkor alkalmazni fogom válaszodat! Még egyszer köszönöm!
2013. nov. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!