Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy magyar állampolgárságú nő...

Egy magyar állampolgárságú nő bekerülhet egy amerikai elit taktikai egységhez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 14:51
 1/8 Fanny1885 ***** válasza:

Persze. Mivel Magyarorszagon már komoly sikereket ér el, ezért az egységparancsnokai kivitték magukkal az orlandoi éves versenyre,ahol szintén mecsillogtatta a tudását.

Vagy hogy gondoltad? Itthon semmi és Amerikában rögtön felveszik a S.W.A.T-hoz?

2013. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

természetesen nem gondoltam ilyenre:)

de arra igen hogy ha esetleg külföldön mennék el rendőr suliba és ott nagy eredményeket elérni. és onnan átkerülni.mert talán ha ott végzek el sulit akkor nagyobb esélyem van.

2013. júl. 22. 15:08
 3/8 Fanny1885 ***** válasza:
Tudtommal van arra mód,h ott jelentkezz zsarunak. Lehúzol 5évet valami kemény helyen és akkor még állampolgárságot is kapsz. Az A baj szerintem,h szűk 10millióból könnyebb kitűnni,mint náluk. Hopsz hirtelen nem is tudom,hányan vannak? Talán 300 millióan? Te még dupla hátránnál indulsz nő létedre. Miért nem maradsz inkább operatív vonalon. A nők legalább tudnak egyszerre több dologra figyelni és csavaros az agyuk. A srások még cipeljék a kost meg a pajzsot :)
2013. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nekem már kis korom óta ez az álmom hogy bekerüljek egy taktikai egységhez:)érettségim van meg van egy közgazdász szakmám de azzal nem sokra megyek. az a baj hogy azt sem tudom hány éves egy rendőr suli.de mindenképpen szeretnék bekerülni egy ilyen egységhez:)
2013. júl. 22. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:

"Tudtommal van arra mód,h ott jelentkezz zsarunak." -- Rosszul tudod!

En nem tudok olyan allamrol az USAban (de ha ti tudtok, akkor javitsatok ki) ahol nem kotelezo az allampolgarsag a jelentkezeshez.


Vagyis CSAK amerikai ALLAMPOLGAROK jeletkezhetnek rendornek. Azt el tudom kepzelni, hogy valaki pl. zoldkartyas es igazolni tudja, hogy pl. x honapon belul lesz allampolgarsagi vizsgaja, es igy elfogadjak a jelentkezeset a suliba, de rendor tanulmanyait addig nem kezdheti meg, amig allampolgarra nem valik.


Igy a rovid valasz a kerdesedre: NEM!

2013. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fanny1885 ***** válasza:

Akkor miért közgazdásznak mentél? Miért nem az RTF-re?

5-ös! Nem úgy értettem,h beesel az utcáról,hanem úgy,h itthon rendőr vagy. Ez pár éve még járható út volt,most nem tudom mi van.

2013. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon egyszerűen a szüleim miatt mentem közgazdásznak.

De köszi a válaszokat:)

2013. aug. 2. 13:50
 8/8 Flores84 válasza:
Nem lehetetlen. En masod eves egyetemista vagyok, "criminal justice" szakon, Tennessee-ben. En zoldkartyaval vagyok kint 2009 ota, jovore lesz az allampolgarsagi vizsgam. Szoval nem lehetetlen de NAGYON draga! Az iskolat diakhitelbol allom amit aztan majd eletem vegeig fizethetek. Mindenek elott zold kartyat kell szerezned es az sem lesz olcso. Miert nem probalkozol meg a sulival otthol?
2013. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!