Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyari munka tippek? (tobbi...

Nyari munka tippek? (tobbi lent. )

Figyelt kérdés
Nemsokara 13 leszek.Es kene valami amivel tudnek egy kis zsebpenz kiegeszitot szerezni.Csak nem tudom mivel,hogyan(mondtam mar,hogy csak 13 leszek?)ezert kernelek titeket ha van valami tippetek irjatok le.Elore is koszi.xxx:)

2013. júl. 21. 19:26
 1/4 anonim válasza:
Ennyi idősen még sehova nem mehetsz dolgozni..! 15éves kortól lehet menni címerezni..
2013. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ugye van anyád,apád..

Apádtól nyugodtan meglehet kérdezni ha megmoshatod e az autot anyádtól ha akarsz mosni szönyeget...Kérd meg ezekre és kérj egy kis zsebpénzt tölük és ne várj sok sok pénzt mert ez nem olyan tevékenység amit mindennap lehetne csinalni..De ne legy olyan boldog ha kapsz valami dolgot mert amig meg leszel 16 arra fogod kérni öket h ne vigyenek sehova dolgozni ;) Szia:D

2013. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves 1. valaszolo nem MUNKAHELYET kerestem/kertelek,hogy mondj hanem tippeket,amilyeneket a 2.valaszolo is adott



a 2. valaszolonak pedig koszonom

2013. aug. 12. 13:23
 4/4 anonim válasza:
Jó..nem kell rögtön bunkóskodni..fogalmazz normálisabban ;)
2014. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!