Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért már tehetek feljelentést?

Ezért már tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Van egy-két cigány, akikkel többször is találkoztam mostanában, és rendszeresen fenyegetnek, pénzt követelnek. Múltkor kénytelen voltam adni nekik pénzt, mert többen voltak ellenem, és otthon maradt a gázspray (ha nálam lett volna, akkor kaptak volna a pofájukba). Tettlegességre azonban még nem került sor. Tehetek feljelentést a rendőrségen, hogy zaklatnak? Kapnának érte valamit? Azt tudom, hogy büntetett előéletűek, és jól ismerik őket a rendőrök a környéken.
2013. júl. 21. 20:34
 1/7 cathilina ***** válasza:
Hát ha kiraboltak akkor nyilván tehetsz...
2013. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem raboltak ki, én adtam nekik pénzt, mert láttam, hogy még így jövök ki legjobban a dologból.
2013. júl. 21. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

"adjá pénzt mert megverünk

itt van, tessék"


ez szerintem már rablás

2013. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te adtál nekik hámhuszat? Persze, hogy folyton jönnek, ha te adod nekik a hámhuszat!
2013. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy hangosabb kiáltással hogy hagyjatok békén vagy rendőrség elijednek mert ezek nem szeretik a feltünést
2013. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most szerintem nem teszek akkor semmit, ha mégegyszer baszakodnak, akkor meg nem adok nekik semmiképp pénzt. Ha megütnek, akkor meg még több okom lesz feljelenteni, és nagyobb büntetést is kapnak.
2013. júl. 21. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
kérj tőlük egy szál cigit...akkor úgy lelépnek mint a huzat. vagy mondd hogy elvagy átkozzva ..tudod a cigányok nagyon babonásak..főleg a mi környékünkön...
2013. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!