Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 éves kenderhasználó korszako...

2 éves kenderhasználó korszakom lezárult, de vajon meddig? Azóta jó általános közérzetem van, attől lehet hogy újra "tiszta" vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy igen csúnya válása szüleimnek, ami után könnyű út vezetett a rossz társaságba,ahol persze volt füvezgetés

meg herbál.Felső-középosztálybeli srác vagyok, tudom mi a helyes és helytelen. A kérdés az,hogy ha már fejben eldöntöttem hogy nem fogok ezekhez nyúlni még alkalmanként sem (ahogy eddig tettem), meg tudom majd állni? Van normális hobbim azóta: testépítés, jó a genetikám,komolyan is csinálom szerencsére,van motivációm. (Idióták kíméljenek,komoly a kérdés)


2013. júl. 21. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

én még olyan emberrel nem találkoztam aki ne tudta volna abbahagyni ha már fejben eldöntötte.

sok sikert, némi kitartással sima szerintem

2013. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán meg tudod állni. A te agyadat is átmosták a "a drog az rossz, ne csináld mer' rászoksz" című népdallal? Az antidepresszánst nehezebben teszik le, mint a füvet, tapasztalat..
2013. júl. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amugy 18/F
2013. júl. 22. 10:11
 4/4 szuperpocok válasza:

Idehaza vigyázni kell ezekkel.

Én már rengeteg tanulmányt olvastam a dologról amelyek azt mondják, hogy a fűszívásnak nincsen kártékony hatásai. Rengeteg összehasonlítást olvastam az alkohollal, és arra jutottam, hogy mindenki jobban járna ha füvezne.


De nem hagyhatjuk figyelmen kívül azt a tényt, hogy sok embert kezelnek a toxikológián túladagolással.

Ez azért van mert azok az országok ahol illegális a cannabis, ott a feketepiac tele van egy csomó hamis szerrel amelyeknek a tartalma nem is igazi Cannabis hanem egy csomó szintetikus sz.r amelyek valóban káros hatásai lehetnek. Ez nem új keletű dolog, az USA-ban a szesztilalom idején ugyanez történt az alkohollal, tele volt egy csomó hamis szerrel a piac.


Szóval ha jól be akarsz tépni akkor menj Kanadába,Hollandiába vagy Coloradoba.

2014. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!