Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyiket néznétek inkább?

Ti melyiket néznétek inkább?

Figyelt kérdés

Egy animációs sorozatot szeretnék csinálni de úgy látom nagyon sok idő lenne egy rész elkészítése (3-4 hónap)

Ezért azon gondolkoztam képregényben készíteném el csak úgy lehet hogy senkit sem érdekelne..


Ti melyiket preferálnátok jobban?

Havonta egy képregény

4 havonta egy animácó



2013. júl. 22. 15:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de az egy akatsukis életete egy amatőr munka, ugyan szórakoztató ha valaki ismeri a narutot, de látszik hogy az nincs erőltetve stb. Ilyet ha értesz hozzá simán pár nap alatt összeraksz.
2013. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát megnézném amatőr ingyenes programokkal mikor raksz össze akár 10 nap alatt is egy ilyet habár én naponta 2 órát ülök a gépnél és te lehet hogy 12 órát ülsz ott..
2013. júl. 23. 17:29
 13/22 anonim ***** válasza:
Animációt szívesebben nézek közelebb hozza a szereplőket és az érzéseik is jobban át jön.
2013. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
attól is függ mivel csinálod az animációt, mert ha mondjuk képkockánként megrajzolod a jeleneteket az sokáig tart, de ha mondjuk 3d-ben csinálod, ott csak a modellek elkészítése tart sokáig, de utána már csak animálni kell őket, és 3d-vel is lehet olyan hatást elérni, mintha 2d anime lenne
2013. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hát még 3D szűz vagyok 2D ben képkockánti rajzolást már 8 éves korom óta űzöm viszont az anime ággal csak 1 éve ismerkedek


Ezt nemrég csináltam az eggyik karakterről:

[link]

2013. júl. 23. 20:38
 16/22 anonim ***** válasza:
[link] én ezt csináltam 3d-ben igaz még csak a feje van meg, nagyon lusta vagyok és sose fejezem be XD
2013. júl. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
jól néz ki de én azon a véleményen vagyok hogy az anime 2D ben az igazi :P
2013. júl. 24. 13:18
 18/22 anonim ***** válasza:
persze, de 3d-ben is meg tudod úgy csinálni hogy azt higgye az ember, hogy 2d, gyorsabb is, könnyebb is és az eredmény is szebb :)
2013. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hát beleuntam a 3D be 4 hétig szenvedtem vele de nekem bonyolult

amúgy te milyen programot használtál?

2013. júl. 24. 13:53
 20/22 anonim ***** válasza:

autodesk softimage

amúgy előbb meg kell tanulni modellezni és utánna belefogni :)

én okj suliban tanultam meg

2013. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!