Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogy éreznétek magatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy éreznétek magatokat egy ilyen helyzetben? Örülnétek neki vagy inkább csak hülyén néznétek rám?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel nem járok de tetszik csak azt nem tudom hogy én tetszem e neki.(70% hogy igen :) )

Ti mit szólnátok ahoz hogy mondjuk elhívnám sétálni stb. suli után és valami csöndes helyen leülnénk és én meg elővenném a gitáromat hogy "írtam neked egy számot". :D

És ott elkezdeném játszani.(énekelni szerintem nem tudok ezért azt én kihagynám :D)

Ilyenkor hülyének néznétek vagy mi?

Szerintetek csináljam meg vagy nem érnék el vele sokat és még hülyén is nézne rám?

17/F

légyszi kor is írjatok.


(picit hülyén fogalmaztam de most nem tudom jobban leírni)


2010. nov. 13. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hülye ötlet? szerintem zseniális. nem tudom mért, de nekem gyerekkori álmom, hgy valaki gitározzon nekem. olan romantikus. hajrá.
2010. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad! Ne akard másnak mutatni magad, mint aki valójában vagy! Ne érdekeljen (egy határon túl) a mások véleménye! Az a lány is, ha szeret, önmagadért fog szeretni, - akár gitározol neki, akár nem. :)))) Hajrá!
2010. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejössz neki, akkor ez is tetszeni fog neki. Ha nem, akkor pedig úgyis hiába töröd magad.
2010. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kicsit ciki lenne, de nem ismerem a csajt, te tudod.
2010. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azért egy-két randit várnék...

Ha nekem első alkalommal vki nekiállna gitározni nagyon furán érezném magam. Persze más lenne, ha nem az utcán lennénk, hanem mondjuk elmennénk a másikhoz.

De egyébként az ötlet tényleg zseniális :)

2010. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem csinálnád én ott helyben elolvadnék hogy egy srácnak ennyire tetszek
2010. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jóóó ötlet !! Tiszta édes,és romantikus:) de csak akkor gitározz neki,ha a csajszi sejti h akarsz tle többet is,és ha már elég jól ismeritek egymást:) Egy park erre kitünő hely
2010. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
De édeeeeeeeeeees :)
2010. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, csak ha első randin lenne akkor az lenne a baj, hogy annyira meglepődnék, hogy nem tudnék mit csinálni és szegény srác azt hinni nem tetszett. Pedig szerintem ez tényleg nagyonnagyon romantikus!!!
2010. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Eliza97 válasza:
100%

szupper ötlet

én biztos örülnék

13/L

2010. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!