Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik 1D-s blog ez?

Melyik 1D-s blog ez?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1-2 részt olvastam belőle,el is mentettem a telefonomra csak eltűnt róla.Szóval arról szól,hogy Liam és egy lány(nevét nemtudom) régebben mielőtt az X-Factorba jelentkezett volna nagyon jó barátok voltak,a lánynak már akkor is tetszett Liam csak nem merte neki bevallani.Aztán egy buliban a lány látta Liamet egy másik csajjal csókolozni,azt hozzátenném hogy az a csaj tetszett Liamnek.Összevesztek és azóta nem látta.2 év mulva ment az 1D koncertezni abba a városba,ahol a lány is élt,neki a barátnője szólt,hogy itt vannak.Aztán megnézték a koncertet meglátta Liamet mikor autögrammot osztogatott és nem haragudtak egymásra.UI:A lány már hiànyolta Liemet.

Ennyit jegyeztem meg belőle,remélem segitettem ezzel a hosszu ugymond "bevezetovel"

Bocsi ha helyesirasi hibat kovettem el,telefonrol vagyok :)



2013. júl. 22. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez ugrott be,de csak 10% hogy ez az:D ebben is barátok voltak,és tetszett neki Liam,de nem vallotta be,meg ilyesmi. Én már végigolvastam, remélem segítettem(de ha nem ezt keresed,szerintem nagyon jó blog,és érdemes elolvasni:))

2013. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod,de sajnos nem ez az :c
2013. júl. 27. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Azóta is keresed? LOL
2018. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg azóta se találtam meg, igen XDD
2019. nov. 23. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
😂
2019. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!