Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?...

Mit csináljak szerintetek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Először is nemtudtam hogy hova írjam a kérdést szóval bocsánat:)

szóval a legjobb barátnőm és a barátom nem igazán jönnek ki egymással(csúnyán meg fogalmazva utálják egymást). Én jól kijövök a pasim baráti körével és így nyáon velük is jól elvagyok mivel barátnőm dolgozik így ebbe a társaságban nem is tudna benne lenni sehogyan sem. A munkahelyén megismerkedett egy sráccal és nekem nyafog hogy milyen rossz hogy hetente max 2x találkozunk. Most egyik nap irtam neki hogy találkozzunk ha ráér mert én 4napig nem fogok megint jött azzal a szöveggel hogy 'ma nem jó mert vele találkozok de másnap tuti jó' mondtam h nekem meg már nem jó. Úgy érzem hogy a srác miatt elhanyagol engem folyton vele van kb mindennap 5napja nem is beszéltünk. Szerintetek keressem én vagy várjak hogy majd ő keres?



2013. júl. 22. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítsd meg a kérdést, a szituációt. Te mit szólnál, ha a pasid azért nem tudna veled találkozni, csak ritkábban, mert a legjobb barátjával kell lennie, ugyanis ő elhanyagolva érzi magát. Na ugye?!
2013. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jöttek még össze a sráccal együtt dolgoznak...egyébként én is meg tudtam oldani hogy vele is legyek meg a pasimmal is
2013. júl. 23. 12:48
 3/4 anonim válasza:
Szerintem várd meg amíg ő keres.Lehet idővel rájön mekkora hülyeséget csinál ezzel,hogy elhanyagol egy fiú miatt aki még csak nem is a pasija.
2013. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem latolgatnék ilyesmit, hogy elhanyagol-e vagy sem! Ha a barátom, akkor hiányzik. Ha hiányzik, akkor próbálok alkalmat találni, hogy együtt legyünk. Ha sorozatban visszautasít, akkor tisztázom vele is, meg magamban is, hogy tényleg a barátom? Ha kiderül, hogy valójában nem a barátom, akkor már nem is hiányzik!


Szóval én keresném őt. Megérteném, hogy egy kezdődő kapcsolatról van szó, egy szerelem kibontakozásáról. Ez mindenképpen egy izgalmas idő lehet a barátnőd számára. És lehet, hogy ebben a helyzetben egy kicsit elhanyagol. De nem hiszem, hogy ez azért van, mert most kevésbé kedvel téged. A szerelem átstrukturálja a dolgokat, és ilyenkor nem vagyunk képesek olyan figyelmesek lenni másokra, mint egyébként. Egy kicsit elszakadunk a valóságtól. De te mond el neki, hogy hiányzik neked, és hogy úgy érzed, egy kicsit elhanyagol (amit persze te megértesz, hiszen a szerelem már csak ilyen), de azért olyan jó lenne ismét találkoznotok!

2013. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!