Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meglehet tanulni...

Szerintetek meglehet tanulni gitározni 12 évesen? És milyen gitárt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok. Érdeklődni szeretnék erről. Mindenki azt mondja nekem hogy így elkezdeni már nagyon késő, de én nagyon megakarok tanulni. Lehetséges? És ilyenkor milyen gitár a legjobb?

Előre is köszi, és bocsi a hirtelen sok kérdésért


2013. júl. 23. 16:57
 1/4 anonim válasza:
48%

Persze, hogyne, tanulni sohasem késő!

Kezdőknek ajánlom a: Klasszikus (nylonhúros) gitárt, és a

Western (acélhúros) gitárt.

2013. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
lehetséges! :)
2013. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy meg lehet:) csak egy elmélet szerint a kottaolvasásért felelős agyrész fejlődése 12-13 éves kor körül lezáródik... de attól még meg lehet amúgy, sok élő példa van rá

nylonhúrost inkább, fémhúros másabb kicsivel

www.gitaregyetem.hu

ha szereztél gitárt, iratkozz fel itt az email hírlevélre és kapsz pár leckét, amin el lehet indulni:) de érdemes beruházni tanárra is!

2013. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én 13 évesen kezdtem és nagyon jól megy a tanulás nem korfüggő. Szerintem inkább nylonhúros gitár vegyél, mert a western(folk) gitár használat eléggé fájdalmas az ujjbegyeidre nézve az 1-2 hónapban, de nem nagyszörnyűség.

Sok sikert a gitártanuláshoz! 14/F

2013. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!