Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy négyzetméte...

Mennyibe kerül egy négyzetméter bőr?

Figyelt kérdés
Kéne egy-két négyzetméter bőr, minél vastagabb, egy magyar bőrpáncél elkészítéséhez. Fogalmam sincs hol kell ilyet beszerezni, és hogy mennyibe kerül. Somogy megyében lakok, ha tudnátok mondani a megyében valami kereskedést vagy valamit ahol lehet venni azt megköszönném.

2013. júl. 23. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kárpitosra vagy bőrkereskedelemre keress rá googlen.
2013. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyibe kerül. Szerintem pár ezer ft-ol akár több tíz-, esetleg százezerig / nm :)
2013. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Keresgetek, keresgetek. :D Találtam egy jónak tűnő bőrkereskedelmet ahol találtam elég vastag bőrt, csak messze van és árat se ír. Ha más nem lesz felkeresem őket, addig még várok válaszokat.
2013. júl. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!