Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiutaztam amerikaba (esta)...

Kiutaztam amerikaba (esta) atleptem 3 honapot kesobb meghazasodtam 8 honappal a vizumom atlepese utan a 11. honapban. Templomba nem kamubol! 11. honapja voltam itt. Van ra lehetoseg hogy ne tiltsanak ki hiszen hazas vagyok?

Figyelt kérdés
Kerlek cask olyanok valaszoljanak akik nem olyat fognak irni, hogy igy jartal stb meg hogy minek voltal ien hulye, hanem olyanok akik esetleg ateltek mar hasonlo szituaciot illetve hallottak!
2013. júl. 24. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

11. honapja voltam itt - ugyerted 'vagyok', nem?


Kitiltani nem fognak, legalabbis nem ugy mint masokat, hogy 1-10 evig nem johetnek vissza, de elofordulhat, hgoy elutasitjak a kerelmeteket es Magyarorszagrol kell intezkedni.


Mindegy mi mit irunk, mert mindenki helyzete mas. Ha azt irom en ismerek olyat, az nem jelenti azt, hogy te is igy fogsz jarni.

Tessek ilyen esetben ugyved velemenyet kikerni. Vannak ugyvedek, akik ajanlanak elso egy ora tanacsadas ingyen, vagy valami minimalis osszegert.


En azt olvastam, hogy akik a 90 nap lejarata utan adjak be a kerelmet, azokat az USCIS elutasitja, de nem biztos hogy titeket is elfog.

Tessek beadni a papirokat es majd kiderul. Kiutasitani (legalabbis evekre) nem fognak, nem tehetik, mert amerikai allampolgi a ferjed, de lehet hogy megnehezitik az ugyeteket...


Mindenkepp ugyved tanacsat kerni, mert ok jaratosak ezekben es ismerik a kiskapukat!

2013. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszike a valaszt!! nos a helyzet,hogy akkor rogton a hazassag utani heten voltam az emigracional ahol most bejeletnve lakunk a ferjemmel,majd ok kozoltek,hogy mivel atleptem a 3 honapot ezert ahol leszalt a repulom erkezeskor,ott fogjak eldonteni..Ez egy honapja volt,1 honapot adtak,visszamentunk ugye most egy masik helyre..ott kozoltek,hogy akivel az interju van az nem dolgozik ,de a szabalyok ertelmeben o nekik az a dolguk hogy hazakuldjenek,aki pedig tudott volna segiteni az nem dolgozik,de mondom papiron hazas vagyok,annyit mondott hogy o nem ezen a teruleten dolgozik,es hogy menjunk vissza legkozelebb 1 honap mulva a jeggyel,hogy megyek haza ...meg hogy sajnalja..ennyi ..Termeszetesen van ugyved aki azert nem jott velunk,mert azthittem hogy interju lessz a hazassagal kapcsolatban nem az hogy ezt mondjak..
2013. júl. 24. 23:13
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt azert nem irtam le az elso kerdesnel,mert sajnos nem tudtam olyan hosszan elkuldeni,igy kitoroltem a felet!!

Csak attol felek, es igazabol az is a kerdes,hogy ugyveddel termeszetesen van e valami esely ra,hogy nem tiltanak ki!mert az hogy hazas vagyok arra eloszor azt mondtak hogy az rendben van ,csak a masik emigraciohoz kell elmenjek,a masiknal viszont nemis tudtak hogy hazas vagyok annyit tudtak,hogy atleptem a vizumot es azert kuldtek oda,mikor mondtam h egy honapja hazas vagyok akkor kozoltek,hogy sajnaljak ..megse hallgttak semmi...tehat hogy ugyveddel ezt meg lehet e valtoztatni,miutan kozoltek hogy el kell hagyjam az orszagot..

2013. júl. 24. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:

En nem tudom ti hova jartok, mi csak beadtuk a zoldkartya kerelemhez egy csomo papirt (postan), meg fenykepet, meg hazassig igazolast stb. es levelben ertesitettek a kovetkezo lepesekrol (hianyzo dokumentumok, ujjlenyomat vetel idopontja, interju idopont stb.)

Elo embert csak az interju napjan lattunk eloszor.

Ezt:

I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status

Meg meg egy par nyomtatvanyt.

Ti ezt bekuldtetek? Ugyved mit mond?

2013. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,mert mi idopontot eggyeztettunk es utana mentunk interjuta,ahol elmondtam hogy nem mentem haza a vizum utan 8 honapig ...es Akkor mondtak,hogy igy viszont mar mas a szituacio,es elkultek arra a repuloteri emigraciora ahonnan erkeztem anno....adtak egy idopontot,dehat nem gondoltam volna hogy ezzel fogadnak...ugyved aztmondja hogy penzel igen is el lehet intezni,mert ezeknek a penz szamit,es hogy semmien jegyet ne vegyunk meg ,meg ne foglalkozzunk ezekkel,mert az akihez bekuldttek ott se volt,majd o jon a kovetkezo interjura . de en megis felek,mert mi mondtuk hogy van ugyved es kerdeztuk hogy ennek nincs e mondja,de aztmondtak h el kell hagynom az orszagot..
2013. júl. 25. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!