Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Google AdSenseből vásárlás?

Google AdSenseből vásárlás?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Azt szeretném megtudni, hogyan tudom megcsinálni azt, hogy a youtube bevételt levásárolni valahol. Pl. Ebay, Vatera. Bankszámla egyenlőre nem megoldható. 20 ezer feletti értékről van szó. Van olyan ember/személy akivel meg lehetne egyezni?

2013. júl. 24. 23:34
 1/4 5510 válasza:
Pay-pal ra át lehet utalni úgy tudom, azzal lehet fizetni több helyen.
2013. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet csak Banki átutalással, de az most nálam egyéb okok miatt nem jöhet szóba. Én olyasmire gondoltam valami vállalatnak vagy személynek ráutalni a pénzt, amiért cserébe tudnék valami cuccot vásárolni
2013. júl. 25. 18:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és a fiók meg van postai pin kóddal erősítve
2013. júl. 25. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A bevételednek bankszámlára kell érkezzen, miután adóköteles bevétel. Ha te egyből elvásárolnád, akkor nem adóznál. Ha meg valaki felveszi helyetted, akkor neki adóznia kell, amit nem fog megtenni szívességből sem.
2013. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!