Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy használta-e...

Gyimesi Izabella kérdése:

Az érdekelne, hogy használta-e már valaki a Profade tetoválás eltüntető krémet hosszabb távon? Külföldi fórumokon olvastam, hogy 4 hónap utrán láthatóak az első jelek, és lehet, hogy 7 hónap is kellett, de teljesen eltünt!

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:
állandó tetoválásra van ez a krém?
2013. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:

Kamu, ilyen nincs, hogy egy krém "kiszedi" az irharétegből az oda beágyazódott tetoválófestéket.

Még a lézer sem képes 100%-os eredményt garantálni, de az legalább bizonyított eredményekkel szolgál.


Egy tetováló

2013. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazából én sem nagyon hittem benne és már le is beszéltem a lézeres kezelést!
2013. júl. 26. 18:13
 4/4 SzilKa ***** válasza:

A lézeres kezelésekből az Nd-Yag tipusút ajánlanám, ilyen van a Vato Loco Tattoo-ban, a Dark Art Tattoo-ban és a miskolci Skin Workshop-ban (lehet hogy van máshol is, de ezekről biztosan tudom).

Azért jó, mert a szétlézerezett festékrészecskék befele dolgozódnak fel, a szervezeted által, nem lesz heges, meg sebes.

5-6 kezelés már elég szép eredményeket hoz, csak két kezelés között kell hagyni 1-2 hónapot, hogy dolgozzon a szervezeted és szépen halványuljon, folyamatosan. Hosszadalmas, de annyira nem vészes az ára (10-20 ezer alkalmanként).


Sok sikert az eltávolításhoz!


egy tetováló

2013. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!