Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan tetoválás, ami pár...

Van olyan tetoválás, ami pár hónap/év alatt kikopik?

Figyelt kérdés

Mintából olyanra gondolnék, mint egy normális tetoválásnál, azaz nem a szemöldökömet, szám szélét tetováltatnám.

Az a kérdés, hogy van-e olyan eljárás, vagy tintaféle, ami kikopik.

Aztán, ha meg akarom hosszabbítani az élettartamát, akkor áthúzatnám.

Másik, hogy ha létezik ilyen, azt hol csinálják? Őszintén szólva egy sima kozmetikusra nem bíznám rá, csinál ilyet rendes tetoválóművész is?


2013. márc. 9. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy hívják henna
2013. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért a henna nem tart kis hónapokig, évekig és az nem szép fekete.
2013. márc. 9. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a sminktetoválás általában 2-3 év alatt kikopik. Egyébként Anyunak csináltak száj[és smink]tetoválást tavaly, és nagyon természetesnek hat, még senkinek nem esett le, hogy tetoválva van. Ha gondolod, majd leírhatom, hogy kinél csináltatta[Budapest]
2013. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, 2., de pont az a lényeg, hogy én NEM a számra, szemöldökömre, szemhéjamat... stb akarom tetováltatni.
2013. márc. 9. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. leírta... A sminktetoválás... Báár szerintem be mész egy normálisabb tetkószalonban, ott tuti megtudják csinálni ezzel a módszerrel is, mert ha jól tudom, csak a tűn múlik...

Egyébként nekem is ez van... Ezek tényleg ugyanúgy néznek ki mint a többi, csak ugye lekopnak (báár hallottam, hogy akkor nem szépek/ugye nem egybe esik le/)

2013. márc. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!