Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyén...

Szerintetek nagyon hülyén nézne ki agy pink szoba?

Figyelt kérdés
Nincs véletlenül egy barátnőd akinek pink vagy rózsaszín szobája van???Ha van akkor jól néz ki?

2013. júl. 25. 10:37
 1/6 anonim válasza:
nekem van olyan akinek rózsaszín szobája van, de szerintem nagyon jó :D csak sötétebbet válassz, mert a világosabbtól még aludni se fogsz tudni, mert annyira rikítani fog :P
2013. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az agypink milyen szín?
2013. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:

A pink és a rózsaszín ugyanaz, angolul - pink. Amúgy szerintem túl kislányos és többnyire azzal is elrontják, hogy mindent de mindent rózsaszínűre alakítanak ki. Nyugaton ezt többnyire kifinomultabban csinálják és van pár rózsaszín dolog és a többi ízlésesen hozzá.

Azért ha 10 éves vagy leokéznám.

2013. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:

A nyugati kevésbé tömény mert nem minden rózsaszínű, így ízlésesebb:

[link]

2013. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

B@sszus, elcsesztem a kérdést!!!

Nem a szobát akartam kérdezni hanem a falat!!!

2013. júl. 26. 17:33
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

3-4 es vagyok

Falnál is ugyanazt mondanám amit az előzőekben. Nézegesd át a linken és látni fogod mi hogyan mutat. Ha csak egy vagy két fal és nme UV-pink akkor normálisabban fog mutatni, meg ne legyen minden más is rózsaszínű.

2013. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!