Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég a Dec*thl*nban vettem...

Nemrég a Dec*thl*nban vettem egy Q*ec*ua egy személyes alumínium büdögét. Lehet -e főzni benne?

Figyelt kérdés

Van teteje, amit serpenyőnek lehet használni, meg van egy alja, amit lábosnak. Még kis műanyag fogantyúja van.


A kérdésem az lenne, hogy van -e valamelyikőtöknek ilyen, és ha van, akkor mondd meg kérlek, szerinted lehet -e benne főzni? (Akinek nincs, az is válaszolhat. Pozitív hüvelykujjat megkapja :D)



#Decathlon #Alumínium étkészlet
2013. júl. 25. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni, viszont nagyon szeretném tudni h miért csillagoztad ki az a,o,u,h betűket

Nem viccelek, tényleg nem értem...

Nyugodtan kiírhatod h Decathlon és Quechua, ezek nem durva kifejezések :)

(Egyébként ha alumínium, akkor elvileg lehet benne főzni, csak a fogantyúra vigyázz h nehogy megégjen, szóval ne túl nagy lángon)

2013. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért csillagoztam ki, mert már volt, hogy beírtam: Pinnacle Studio, és ezért is jelentve lettem. Amúgy köszi a választ. Oké, nagy tűzön nem is szeretném. Megy a zöld :)
2013. júl. 26. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!