Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? :S

Figyelt kérdés
Engem sajnos erősen befolyásolnak az újságban vagy a tv-ben látott emberek hogy milyen szép vékonyak s a legtöbb pasinak ez az ideálja.. Én meg nem tartozok a vékony kategóriába hiába próbálkoztam diétákkal sok mozgással semmi nem vállt be. Hát mi a fenét kezdjek akkor magammal?:( tükörbe nézek és elsírom magam pedig nemvagyok túlsúlyos s mások szerint csúnya sem ..Már 3 napja csak itatom az egereket és alig eszem .Kérlek segítsetek!:(

2013. júl. 26. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Rakj fel egy fényképet, így nem tudjuk megmondani, hogy jól nézel ki.


Ha nem tetszik az alakod, diétázzál (ne fogyókúráz, az hülyeség!) és sportolj valamit.

2013. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2013. júl. 26. 15:27
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt magamtól is tudom de amint látod le irtam hogy nem vállik be pedig betartottam mindig a diétákat sportolok is rendszeresen .
2013. júl. 26. 15:37
 4/8 Briganti válasza:

Olyan nem nagyon van, hogy ha rendesen mozogsz (tehát nem csak a napi 10 felülést végzed el) és figyelsz arra, hogy mit eszel (pl. éjszaka nem borítjuk magunkra a hűtőt), nem fogysz egy dekát sem, várni kell az eredményre és kitartónak lenni.

Mit sportolsz egyébként? Napi minimum 1-2 óra bringázás, vagy futás nagyon sokat segít.

2013. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most csak az egodat akarod növelni? Kicsit kezdenek már idegesítőek lenni az ilyen kérdések...

Jól nézel ki és a tested is jó. Tessék, remélem most örülsz, hogy begyűjtöttél még egy elismerést...

2013. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetnél természetesebb, de fogynod nem kell.
2013. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
túlságosan követed a médiát. a hibád annyi hogy egyáltalán nem természetes a külsőd. olyan mint egy mű barbi babáé. pasi szemmel nézve nekem egyáltalán nem jössz be. maximum egy éjszakás kalandra kellenél ( ahogy szerintem minden más férfinak ). jobban szeretem a természetes szépséget. bocsi hogy ilyen kiméletlenül írtam, de szerintem le kell szállnod a lóról.. sokkal szebb lennél smink nélkül, természetes hajjal.
2013. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem sokan örülnének hogyha ennyire "nem tartoznának a vékony kategóriába" :D szerintem nem kéne fogynod..
2013. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!