Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen büntetésre számíthat...

Michael29 kérdése:

Milyen büntetésre számíthat barátom, aki idősebb nálam? Komoly válaszokat várok. Hogyan védhetem meg magam.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a barátom 26 éves.Anyám megfenyegette h feljelenti nemi erőszakért,illetve engem külföldre akar vinni,de én nem akarok menni,mit tehetek ellene.Eddig a nagyszülőkkel éltem és élek is de anyám 11 év után el akar vinni. Prostitúcióból él. Szégyellem és nem akarok vele lenni.

2013. júl. 26. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A beleegyezési korhatár pont 14év.

[link]

2013. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1 részről a bele egyezési korhatár tényleg 14 év tehát semmi törvénytelen nincs a dologban !


Más részről az,hogy egy 26 éves férfi ember egy 14 éves kislánnyal kavar szerintem undorító ! (mielőtt beszólnátok nem vetem meg a nagy korkülönbséges kapcsolatokat,de ő még 14 évesen könnyen manipulálható) Mondjuk, ha az anyád 1 K, és esetleg nincs apukád, vagy egyéb gondok is vannak a családodban, akkor megtudom érteni, hogy min mehetsz keresztül....


Sajnos nem tudom mit kéne tenned, de mindenképp tudnod kell ,hogy én sajnállak és remélem jó életed lesz ! :(


20/fiú

2013. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!