Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki lefordít...

Reina77 kérdése:

Segítene nekem valaki lefordítani ezt a szöveget magyara? Lieferung : Zwischen Do,15. Aug. Und Mo,2. Sep. Bei heutigem Zahlungseingang? Nagyon megköszöném!

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szállítás Aug.15., Csütörtök és Szept.2. Hétfő között, a fizetség (vételár?) mai megérkezésével.

Valami Ebay-es cucc?

2013. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen ebay :)) *-* és hát nem nagyon tudok németul !:/:D ezt nem értem .. és ha én agusztus 10-én fogom megrendelni akkor csak szeptember 2-kozott fog csak lejoni ?:/
2013. júl. 28. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, a szöveg csak azt mondja, hogy mai (dátumot nem tudok) fizetéssel aug.15 és szept.2 között szállítják ki.
2013. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
így konyebb lesz neked ... :) lefordítanád mirol szol itt a szoveg :??:) es hogy mennyi lenne a koltseg (kiszálitas / posta) csak annyit tudok , hogy 10,00€ kell fizetnem !:) a parokáért de kolcség vetés az mennyi lenne ?:) és minden nap rámegyek minél tobbet rakja ki ... do,15aug. most meg már do,20 aug. !:D nem értem x.x
2013. júl. 30. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha küldesz linket, ok. :)

Azon pedig ne csodálkozz, hogy a szállítás időpontja egyre jobban csúszik, mert ha pl. megrendelsz valamit augusztus 14.-én, nem várhatod, hogy 15.-ére szállítsák Németországból

2013. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] ezz lenne az !:)
2013. júl. 31. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:

"Szállítási költség: Ingyenes Szállítási lehetőségek külföldre

Szállítás Aug.12 szerda és Szept 6. Péntek között a vételár mai beérkezésével (ma aug 1.-e van)

Fizetés: PayPal

Visszavétel: A vásárló visszaküldheti a terméket az alábbi feltételek mellett."

2013. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha pl: 10-én rendelném meg akkor september ellot lejone nem ?:)
2013. aug. 1. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem biztos.
2013. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!