Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Budapesten szeretnék...

Ha Budapesten szeretnék elhelyezkedni, de Szolnoki vagyok, és Budapestinek adom ki magam (Pl. : Egy barátomnál lakom albérletben) az kiderülhet valahogy?

Figyelt kérdés
A lakcímkártyában benne van a jelenlegi lakhelyem , de mivel azt mondom nem rég költöztem Pestre akkor az még hiteles nem?
2013. júl. 27. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha írnod is kell majd, akkor mindegy, mert azzal bajok vannak. Kiderülhet az ügyeskedésed, s ha én lennék a főnököd, bukta után azonnal hazaküldenélek. Azt a napod sem kellene befejezned. Mire jó ez a csalás?
2013. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minek adnád ki magad pestinek?
2013. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
talán azért adná ki magát szegény igy, mert szolnok egy nagy büdös 0 és ott hátha találna állást de ha pesti állásra pályázik beirja h szolnok szerintetek foglalkoznak vele?
2013. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ... köszönöm az utolsó kommentelőnek , igaza van. De nem értem egy kérdésre miért kérdeznek vissza , arra lennék kíváncsi hogy kiderülhet -e , hogy utánna néznek e annak hogy én valójában hol lakok , és hogy ez dönthet -e azon hogy felhívnak e vagy nem.
2013. aug. 11. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért kérdezünk vissza, mert semmi értelme ennek a sumákolásnak, s keresztül sem vihető.

Most felvesznek, holnap elszólod magad. És akkor mit csinálsz?

Egy volt főnököm mondta: Én mindig igazat mondok. Nem azért mert becsületes vagyok, hanem azért, mert rövid az eszem. Az igaz dolgokra mindig emlékezem, de hogy mikor mit hazudtam, abba csak belezavarodom.

A pesti, a budai ember olyanokat tud a városról, amit egy nem itt, vagy nem régen itt élő nem ismerhet.

Vélhetőleg a főnököddel, kollégákkal beszélgetni is fogsz.

Nagyon könnyen zűrös szituációba kerülhetsz a semmiből.

Ilyesmire gondolok: lakóhelyemen régen volt a Blau pék. Ha ide füllentem magamat, s szóba kerülnek a régi jó kenyerek, s hogy a Blau zsidó volt-e vagy sem, s hogy az államosításkor elvették a boltját, csak akkor tudhatom, ha tényleg itt éltem. De mivel nem, sejtésem sincs az egészről. Hogyan magyarázom ki magam?

Innen már csak egy lépés, hogy megkérdezzék, hogy akkor hova való is vagyok.

Volt egy ismerősöm, őt 25 év munkaviszony után rúgták ki egy apróságért, amit elhallgatott az életrajzából.

2013. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!