Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek az alvajárásom ellen?

Mit tegyek az alvajárásom ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy "kisebb problémám". Ugye én 2 nap mulva megyek táborba. És van egy olyasmi "rendellenességem", hogy gyakran alvarárok és beszélek álmomban. És ez eléggé ciki mert gyakran kifecsegem a titkaimat stb. De ez még nem minden! Tavaji táborban alvajárva felvettem egy lány szobatársam szoknyáját. Másnap meg mindenki cikizett hogy idióta vagyok, stb. Mit tegyek ez ellen??? Nem akarom magamat leégetni azzal, hogy minenféle hülyeséget csinálok. PLS a trollok a "ne drogozzál" mondantokat kerüljék, mert ez nagyon fontos lenne. Sőőt, trollok kiméljenek pls!!! Segitsetek!!! :(
2013. júl. 27. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
csináld azt hogy magadnak megparancsolod és mondogatod magadban hogy nem járok alva!! akkor nem fogsz
2013. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez szerintem segiteni fog :)
2013. júl. 27. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!