Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ellenszert az anime...

Tudtok ellenszert az anime rajongás ellen?

Figyelt kérdés
mert én nem bírom már magamat követni se napi 15 órában nézek a többi időmben meg rajzolok animéket egész nap és mikor iskolába jártam akkor amiatt nem tanultam túlzottan az animék rabja lettem és nem tok ellene tenni semmit már kifogytam az animékből is most mindent újra nézek nem mintha nem szeretném az animéket de le szeretnék szokni egy kicsit róla mert tönkreteszi az életem legalábbis anyám szerint meg szerentem idegesíti őt h. ha vele beszélet akkor csak az animékről tudok dumálni és sok barátom sincs e miatt úgyhogy ha lenne ötlet szívesen elfogadnám de azért hülyeségeket ne írjatok létszi
2013. júl. 27. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Nyalj ki egy lovat.

Jobb lesz, hidd el.

2013. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dobj ki mindent, ami anime, vagy az animére emlékeztet. Ne nézz animét. Kezdj el foglalkozni valami más dologgal.
2013. júl. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Megnéztél mindent? xd

Ne nevettess már légyszíves xd

Miért kellene leszokni? Ugyan nem hiszem el amit írsz, de ha igaz szemlátomást függő vagy, én nem tudok leszokni pedig 6 éve napi 4 órában nézem, csak egyszerűen jól osztom be az időm, marad mindenre. stb.. Nem leszokni kell szerintem neked csak visszavenni a tempóból.

2013. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

he első ha nem olvastad volna el azt kértem h. ne legyen hülyeség amúgy is honnan tudod h. jobb lész.

Ja te már próbáltad? az szar ügy

2013. júl. 28. 12:58
 5/15 A kérdező kommentje:
és a 3. válaszolónak köszönöm a legjobban ez jó ötlet megpróbálom köszi
2013. júl. 28. 12:59
 6/15 Letto10 válasza:
Sajnálom de nem lehet leszokni az animékről. Vagyis nem sajnos mert imádod őket úgyhogy ne szokj le róla ha szereted. :)
2013. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kifogyni nem lehet. :)

biztos nem láttad még az öszeset új mindig van és lesz. :)


Belehet osztani az időt nézz mondjuk este 9:00től 0:00ig.

2-3 anime is beleférhet jobb, ha egy tovább tart. Haveroknak meg nem kell egyből mondani. :) Belehet oszatni úgy, hogy senki nem tudja mit nézel. Anime klub ha van közelbe járj el oda vagy animecon. Esetleg kezd el tanulni a nyelvet, hogy lássa anyud van e értelme nézni.

2013. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én is így vagyok vele mióta kitört a nyár :D anime,anime,anime,anime,kaja,anime,anime XD

De én sportolok is (kajakoztam 4 és fél éven át) nem muszáj abba hagyni,csak találj mellé olyas valamit ami érdekel , egy jó könyvet, sportot, kezdj el zenélni :D

Hallgass zenét, főzz annyi minden van amit ha most nem teszel meg akkor bánni fogod :D én is csomó mindent akarok csinálni, de nézek animét is mert magával ragadott :)

2013. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én kendóztam de végülis az is valamiféle anime japán sport
2013. júl. 29. 15:59
 10/15 A kérdező kommentje:
szóval valahogy mindíg az animénél kötök ki de megpróbálom kicsit de csak egy kicsit viszafogni magam
2013. júl. 29. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!