Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szijjasztok! Tudna valalaki...

Rózsa kitty kérdése:

Szijjasztok! Tudna valalaki olyan segiteni aki kiolvasta a Móricz Zsigmondtól : a Légy jó mindhaláligot?

Figyelt kérdés
Nem linkeket kérek rövidtettekröl már néztem öket, de biztosabb lenne ha valaki olyan irná aki teljesen leirja, aki kiolvasta Ki akartam olvasni de kifutottam az idöböl olvastam hogy mások is kérdezik és a legtöbb komment rá miért nem olvasod ki? stb. mondom ki akartam de kifutottam az idöböl . Fejezetenként kellene a szereplök fő és mellékszereplők és köztük a kapcsolat, az idő, és a helyszin valamint 5 mondata kedvenc részröl vagy szereplöröl, esemény nem kell. Légyszives aki olvasta

2013. júl. 28. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Helyesírás 1-es.
2013. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja ezzel elkurni az idejét
2013. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat..
2013. júl. 28. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja megcsinálni helyetted... Amúgy meg miért futottál ki az időből? Nyár van, vagy mi a rák.
2013. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is! Amúgy meg ha olvastad volna év közben biztosan nem futsz ki az időből.
2013. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mivel szeptember egyig nem biztos h ki tudom olvasni, de mindegy mivel diszlexiás vagyok És nem érdekel a helyesirás sem mivel tuttomal nem arról szól a Gyakorikérdések.hu hogy valaki feltesz egy kérdést és az összel válaszban oltják lefelé szerintem nem ezért van ez az oldal , am meg kiovasom remélem nem futok ki az idöböl am az elsöfejezetben mi az idö? ennyi kellene Thanks !
2013. júl. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!