Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeptember 1-én költözöm be a...

Szeptember 1-én költözöm be a koliba, mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
koli

2013. júl. 29. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm. Az utóbbi egy-két hétben szerintem több mint tízszer tették fel ezt a kérdést.

Kilencedikesként gondolom tudod hogyan kell használni a keresőt!

2013. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért olyan nehéz ez? Ami számodra fontos, és nélkülözhetetlen a napi teendőid lebonyolítására. Most soroljam fel, hogy fogkefe, törölköző, laptop és a kedvenc plüssmacid? Csak te tudod, mire van szükséged.
2013. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem kell oltogatni.ti is feltettétek szerintem ezt a kérdést nem egyszer.Nem kötelező válaszolna.Na erről ennyit...
2013. júl. 29. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem oltogatunk, de tudod milyen rettenet unalmas már tizedszer ugyanazt olvasni a héten? Nem hogy rákeresnél előbb a kérdésre, ráadásul mielőtt kiírja a rendszer a kérdést, feldob vagy 10 hasonló kérdést a képedbe!!! Te se örülnél neki, ha ugyanazt kérdeznék tőled állandóan. Másrészről:

Honnan tudjam, hogy neked mire van szükséged? Én tudom, hogy NEKEM mire van szükségem, de téged NEM ISMERLEK és nem tudom, NEKED mire van szükséged. Kapizsgálod?

De azért segítek:

Vigyél magaddal fogkefét, mert szerintem nem büdös szájjal akarsz órára menni. Estére kell mindig egy törölköző, mert nem vizesen akarsz ágyba menni. Kell valami olvasnivaló, mert kötve hiszem, hogy te ott tanulni fogsz. Kell laptop, hogy ha van szabad wifi az épületben, tudd tartani a kapcsolatot a családdal, és továbbra is tudj hülye kérdéseket feltenni.

Aztán még van tovább is. Váltóruha, aprópénz, mobiltelefon, mp3, fülhallgató, gyógyszer, ha szedsz, toll, papír, személyi igazolvány, lakcímkártya, diákigazolvány...

Soroljam még?

2013. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!