Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki érezte már azt hogy...

Valaki érezte már azt hogy akármit csinál tiszta szerencsétlen sosem találja meg amit keres ha meglesz tönkre megy vagy valami biztos hogy nincs rendben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelen. Amihez csak egy kis közöm is van, az tönkremegy, vagy számomra balszerencsésen alakul, és ez már azóta így van, amióta az eszemet tudom, olyan, mintha el lennék átkozva vagy valamiféle rontás lenne rajtam. Komolyan, néha már magamon nevetek, hogy ilyen is csak velem történhet. Úgy érzem, hogy jó szándékú ember vagyok, mindenkivel megpróbálok kedves, rendes lenni, nem vagyok kétszínű, pletykálkodó típus, hogy esetleg ezek a dolgok ütnek vissza rám. Szóval fogalmam sincs, hogy mitől alakul az életem minden téren ilyen pechesen, pedig én folyamatosan próbálkozom, hátha most jó lesz minden. Már kezdek beletörődni, hogy ez az én sorsom, az én életfeladatom, hogy az élet valamit tanítani akar ezzel nekem, csak sajnos még nem sikerült levonnom a tanulságot.
2013. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát engem nézve én családdal, tanulással, kommunikációval szinte mindennel van valami rossz. Vettem egy gépet és felrobbant de olyan hangosan hogy remegő kézzel húztam ki. Pedig előtte nagyon gyors volt. Szinte teljes mértékben meggyőződtem róla hogy jó de nem. Szóval én is mindig csak próbálkozom. De ha nem elég 100× át gondolni akkor átgondolom még többször és így tovább. Akármibe belekezdek kudarc lesz vagy nagyon nehezen sikerül elérnem. De már lassan aludni se fogok. Annak tudok csak örülni hogy még nincs eltörve a karom. De egyszer mentővel vittek el.
2013. júl. 29. 20:16
 3/3 A kérdező kommentje:
de nem akarlak ezzel zavarni
2013. júl. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!