Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam 50. 000 lei-t (...

Találtam 50. 000 lei-t ( román pénz). Szeretném beváltani forintra de félek hogy hamis. Tudna esetleg valaki segíteni hogy hogyan tudnám megnézni biztosra?

Figyelt kérdés
régóta gyűjtöm a papírpénzt legyen az régi vagy még használatban lévő. Új házba költöztünk és a pincében hagytak az előző lakók pár kacatot és azok között találtam.

2013. júl. 29. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha régóta ott van, az régi lej. Akkor viszont az 50000-es max párszáz Ft-ot ér.
2013. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a bankjegy már nincs forgalomban,csak az új változata amiről levágták a nullákat,tehát 5 lej lett..beváltani meg amúgy sem lett volna érdemes,ez kb másfél kenyér ára.
2013. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2001-es kiadású sokan mondták rá hogy váltsam be. Még nyomozgatok egy kicsit.

köszönöm a segítséget

2013. júl. 31. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,te retardált vagy?
2013. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár már régebbi kérdés, de. 2006-tól vezették be az új lejt, tehát ami neked van az régi lej. Ha elfogadnák (de már nem teszik), akkor is max. egy üveg sört tudnál venni rajta.
2013. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!