Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy egy...

Honnan tudhatom hogy egy iphone eredeti vagy másolat?

Figyelt kérdés

Használt telefon vételén kondolkodom,iphone-t vennék.

Szóval a telefonon látszik vagy papírjai vannak amik igazolják?



2013. júl. 28. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nagyon jó hamisítványokat csinálnak. Ilyen drága telefonnál inkább rakd össze rá a pénzt és vedd meg üzletben, ott garancia is van.
2013. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vágd földhöz és megtudod. Egy tv műsorban láttam, hogy a rossz telefonokból gyártanak újakat legálisan. Szépen letakarítják kívülről, kitörlik a memóriájából a telefonszámokat, sms-eket.
2013. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát én nem akarok kigyüjteni 100 ezer forintot hogy legyen egy telefonom.

Az apródon kaptam egyet 40.000-ért és azt írta hogy galaxy s4-et vett és azért adná el de nem tom hogy eredeti-e.

2013. júl. 29. 11:02
 4/6 anonim válasza:

Helló!

Figyelj, szerintem az egy kicsit furcsa, hogy Galaxy S4-et vett és eladja az iPhone-t. Én az ő helyében egy S4-ért nem adnám el az iPhonomat, hacsak nincs összetörve, megrongálódva. Oké, az S4 állítólag szuper jó meg minden, de az iPhone akkor is iPhone. Mondjuk a típusától is függ.

2013. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A telefon láttam képen és elég szép állapotban van.

Iphone 4 16 gb-s szóval a tegnap jött le a gyártósorról.

Ami az s4-et illeti az lehet hogy jó de azért veszik inkább mert kerek perec azt mondták hogy a világ legjobb telefonja.

2013. aug. 2. 14:51
 6/6 anonim válasza:
Én nemrég láttam a tévében: Kapcsold be, és nézd meg a hátulját. Ha ott világít az írás akkor eredeti, mert annyira világít, amennyire fel van töltve az elem
2013. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!