Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ettől lehet bajom? (vodka +...

Ettől lehet bajom? (vodka + energiaital)

Figyelt kérdés
Másfél éve műtöttek a szívemmel (szívritmuszavarom) volt. De már megcsinálták. Felrobbantották benne azt a részt ami ezt okozta és nincs már semmi baja. Nem szedek gyógyszert se meg semmi. Ha kicsi vodkát és kicsi energiaitalt összekeverek lesz valami bajom? Nem sokat szeretnék csak egy kicsit, hogy megkóstoljam milyen :)

2013. júl. 30. 01:39
 1/5 anonim válasza:
Szerintem inkább ne próbáld! :)
2013. júl. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen hatása van amúgy a kettőnek együtt?
2013. júl. 30. 01:40
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom, még nem próbáltam, és szerintem nem is fogom. :)
2013. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kiprovaltam es finom volt. feketeribizlis finlandia vodka es redbull es semmi bajom nem lett. nem is utott jobban. baja senkinek nem lesz tole, csak ajanlom
2013. aug. 1. 05:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert neked nem lett bajod tőle, nem azt jelenti hogy másnak nem lehet. Ez olyan mint ha azt írnád hogy "ki próbáltam a kokaint tök jó volt, semmi bajom nem lett tőle, mindenkinek ajánlom"...
2013. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!