Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy cipőz ki hipózhatom?

Vettem egy cipőz ki hipózhatom?

Figyelt kérdés
rég óta szeretnék egy virágos sarut, de amit eddig láttam nem volt az igazi, aztán találtam egy gyönyörű szépet és nagyon jó árban mert márkás is jó minőségű, csak annyi a baja neon rózsaszin, szép a színe, de túl rikító de megvettem mert annyira szép, és elhordom olyan színnel is, de esetleg lehetséges változtatni a színét? mondjuk hipóval fehérre? vagy foltos lesz vagy tönkre megy?? vagy ilyenkor jó a ruhaszínezékek is? mennyi?

2013. júl. 31. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hypoval ne próbálkozz, mert tönkre teszi. A ruhafestékekre rá van írva az adagolás, de lehet, hogy nem fogja színezni a sarudat. Nem mindegy milyen az anyaga.
2013. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Anyagtól függ, de szerintem semmi baja nem lesz a hipótól, ha nem ázik benne túl sokat és utána jól kiöblíted. Szép babarózsaszín lesz! Esetleg ha van olyan része, ahol nem nagyon látszik, ott csinálj tesztszínezést. Ha ellepi a hipó (nem kell, hogy tömény legyen) akkor nem lesz foltos, csak ha össze-vissza pancsolsz vele. Szóval előbb tedd vízbe, és fokozatosan adagold hozzá a hipót, amíg el nem kezdi kioldani a festéket.
2013. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hm az sem baj hogy baba rózsaszín lesz, csak ne rikítson, :) köszönöm szépen a válaszokat
2013. júl. 31. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!