Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dslr fényképezőről?

Figyelt kérdés

[link]

kezdő vagyok, ezt néztem ki elsőnek. még néztem a canon 400D-t is meg a nikon d40-et.


2013. júl. 31. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon régi, 2006-ban mutatták be. Ezzel három probléma adódik: boltban újonnan már nem veheted meg mert rég kifutott. Használtan valószínűleg már lehasznált, még akkor is meglátszik egy fényképezőn 5-8 év ha vigyáznak rá.

A technológia az utóbbi években sokat fejlődött, egy 7 éve bemutatott modell nem igazán naprakész.


Ezektől függetlenül még találhatsz működő gépet ami bizonyára nagy tapasztalati és minőségi ugrást jelent egy kompakt gép után (ha eddig csak azt használtál), de szerintem jobban megérné az utóbbi 2-3 év termékeiből nézni. Egy belépő géppel alig úsznád meg 120-150ezer forintos kiadás alatt, viszont ebben az árban lennének ettől jobbak is.

2013. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gergoap válasza:
Olympus-t nem vennék! Sokkal kevesebb kiegészítőt kapsz hozzá, mint a másik kettőhöz.
2013. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!