Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert utaljatok sakurat?...

Miert utaljatok sakurat? Tobbi lent?

Figyelt kérdés
a vas foldjen csak azert hazudott narutonak h megvedje a tehertol.sakura csak jot akart narutonak.jo a sima narutoban en is nagyon utaltam de a shippuudenbe jo karakter es o is csinalja a poenokat tulajdonkeppen sakura es naruto kapcsolata egy poenforras.

2013. júl. 31. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1000000000000000000000000000000+1 ok van de tessék egy pontos meghatározás: (az én kérdésem) http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..
2013. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
sztem egy elég idegesitő személy:D mindig csak 'Naruto,Naruto Naruto' meg 'sasuke-kun' más nem csinál csak a neveket mondogatja :O minek? XD
2013. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
szerintem apszolút nem utálni való karakter ugyanis gondoljuk csak el hogy naruto hol tartana nélküle lehet hogy már halott lenne (ég és föld hídjánál történtek pl)és naruto is valmailyen szinten azért is törekedett nagyobb erőre szert tenni hogy megvédhesse a barátait vagyis sakurát is!
2013. aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
na nehogy már azt akard beadni, hogy mindezek után még sakura védi meg narutot, ennél nagyobb hülyeséget még életembe nem hallottam!!!!!!!!!!!
2013. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Am elso valaszolo hat egeszen szepen megfogalmaztad sakura hibait de csak a hibait ebbe nem is kotok bele mert igazad van de en birom sakurat mert poenforras olyan mint kushina es tsunade tanitvanya meg ilyenek de az a sakura ugy izles es emberfuggo
2013. aug. 3. 01:17
 6/6 anonim válasza:
100%
Én amikor kicsi voltam akkor néha belenéztem a Narutóban akkor Sakurát nem bírtam de valahogy nem tudtam megutálni. Nem tudom miért. Aztán később normálisan elkezdtem nézni a Narutó Shippuudent akkor már megkedveltem. Igaz a simában eléggé amegőrültem kaptam tőle. Na szóval szerintem az ő karaktere fontos a Narutóban. Egyébként nem több a Sakurautáló, mint a Sakurafan csak akik utálják szeretik hangoztatni meg hergelni magukat! :) Ez kicsit hosszú lett :D
2013. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!