Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen munkalehetőség?

Van ilyen munkalehetőség?

Figyelt kérdés
Összeállítottam hogy majd mit szeretnék a későbbiekben dolgozni. Szeretnék valamiféle operatőr lenni, tehát szeretnék forgatni például klipeket, vagy hasonlókat és megvágnám a videókat. S ezek mellett szeretnék példáúl logókat készíteni, densingelni weboldalakat stb. Mihez kezdjek a gimnázium után, hova mennyek, milyen képzősuliba vagy esetleg egyetemre? Nem nagyon vágom ezeket a dolgokat, ezért kérdezem itt. Akinek van saját tapasztalata vagy hasonló téren gondolkozik, annak szívesen elolvasnám a sorait. Köszönöm. 17F

2013. júl. 31. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez három külön szakma. Operatőr, vágó, képszerkesztő. Mondjuk én ezt mind tanultam, két éves Multimédia fejlesztő OKJ képzésen. Ez az OKJ még létezik, de sok helyen lebutított változatot oktatják. Nézzél utána hol van benne operatőri óra is és járd végig. Az első év után már látni fogod melyik rész tetszik leginkább, utána arra továbbmehetsz további OKJ-val vagy valamilyen fősulival.
2013. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!